Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Milli Piyango Yılbaşı Bilet Fiyatları 2024: Çeyrek, Yarım, Tam Bilet Fiyatları

Milli Piyango Yılbaşı Özel

Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi: 400 Milyon Liralık Büyük İkramiye Garantili!

Bu yılki yılbaşı çekilişinde 400 milyon liralık büyük ikramiye, geçen yıl olduğu gibi, belirlenen kurala göre bilet payına bakılmaksızın eşit olarak paylaştırılacak. Büyük ikramiye çıkana kadar devam edecek çekiliş, 31 Aralık gecesi canlı olarak televizyonda yayınlanacak. Çekiliş sonuçları ise Milli Piyango’nun internet sayfasından takip edilebilecek.

2024 Milli Piyango Biletleri Ne Kadar?

Milli Piyango İdaresi’nin açıklamasına göre, 1 Ocak’ta gerçekleşecek yılbaşı çekilişi için çeyrek bilet 100 lira, yarım bilet 200 lira ve tam bilet 400 liradan satışa sunulacak.

Milli Piyango Büyük İkramiye Tutarı Ne Kadar?

Milli Piyango yılbaşı özel çekilişinde 400 milyon liralık büyük ikramiyenin tamamı geçen yıl olduğu gibi bu yıl da dağıtım garantili olacak. Belirlenen kuralla bilet payına bakılmaksızın büyük ikramiye, isabet ettiği satılan bilet ya da biletler arasında eşit olarak paylaştırılacak. Milli Piyango yılbaşı çekilişi büyük ikramiye satılan bilete çıkana kadar devam edecek. Büyük ikramiye çekilişi 31 Aralık gecesi televizyonda canlı olarak yayınlanacak ve tüm çekiliş sonuçlarını Milli Piyangonun internet sayfasından takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kış mevsiminin gelmesi ile birlikte
Sıradaki Haber Kar Yağışı Sebebiyle Kastamonu’da Eğitime Ara Verildi