var galleryTemplate = 3;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Baba Vanga 2024 Yılında Gerçekleşecek Kehanetleri Açıkladı… 2024 Yılında Neler Olacak ?

Balkanlar’ın Kehanetçisi Baba Vanga’nın 2024 Yılına İlişkin Öngörüleri Yeniden Gündemde

Balkanlar'ın Kehanetçisi Baba Vanga'nın

Dünyaca ünlenen kehanetleri bilmesi ile adından sıkça söz ettiren Baba Vanga, 2024 yılına girmemiz ile birlikte bu yıl gerçekleşeceğini iddia ettiği kehanetlerini listeledi.

Baba Vanga kimdir?

Baba Vanga, 1911 yılında Bulgaristan’daki küçük bir köyde doğdu ve 12 yaşında bir kasırga sırasında görme yetisini kaybetti. Körlüğüne rağmen, Baba Vanga inanılmaz bir yetenekle gelecekteki olayları tahmin etmeyi geliştirdi. Hayatı boyunca, küresel olayları şaşırtıcı bir doğrulukla öngörmesi nedeniyle “Balkanların Nostradamus’u” olarak ün kazandı.

Putin suikasta uğrayacak

Baba Wanga, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin’in suikasta kurban gideceğini öngördü. Bu kehanet, Putin’in güvenliğini tehlikeye atabilecek bir senaryo olarak görülüyor.

Biyolojik silahlar ve artan terör saldırıları yaşanacak

Kahin, Avrupa’da terör saldırılarının artacağına ve ‘büyük bir ülkenin’ yeni yılda biyolojik silahları test edeceğine inanıyordu.

Büyük ekonomik kriz gerçekleşecek

Vanga jeopolitik gerilimler, ekonomik gücün Batı’dan Doğu’ya kayması ve artan borç seviyeleri nedeniyle dünyanın karmaşık bir döneme gireceğini iddia etti.

Dehşet verici hava olayları olacak

Ünlü kahine göre, iklim değişikliği nedeniyle dünyanın dört bir yanındaki ülkeler giderek daha şiddetli hava olayları yaşayacak.

Siber saldırılar artacak

Vanga, siber saldırıların hayati altyapıya karşı gerçekleşeceğini ve bunun da güvenlik için tehlike yaratacağını iddia etti.

Vefat ettiğinde internetin henüz emekleme aşamasında olduğu düşünüldüğünde, mistiğin bilgisayar korsanlarının çevrimiçi alandaki saldırılarını artıracağı yönündeki öngörüsü etkileyici.

Hastalıklar için yeni tedaviler bulunacak

Vanga, şu anda ölümcül olduğu düşünülen hastalıklar için yeni tedavilerin mevcut olabileceğini öngördü.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir