var galleryTemplate = 3;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ferman Toprak’ın Lüks Villasındaki İşçilerden Şiddet İddiası: “Canımızı Zor Kurtardık”

‘Hayatı Tespih Yapmışım’ isimli şarkısıyla ünlenen şarkıcı Ferman Toprak’ın 5 katlı lüks villasının tadilatını yapan işçileri sopa ve silah kabzasıyla darbettiği iddia edildi. Toprak’ın polis tarafından gözaltına alındığı belirtilirken, olayda yaralanan ve hastaneye kaldırılan işçiler de yaşadıkları kabus dolu anları anlattı. Bir işçi ” Silahın kabzasıyla vurdu. Canımızı zor kurtardık” dedi.

'Hayatı Tespih Yapmışım' isimli

Ferman Toprak, Beykoz’daki 5 katlı lüks villasının tadilatında çalışan işçilere yönelik darp suçlamalarıyla gündeme geldi. Show TV Ana Haber’in aktardığına göre, ünlü şarkıcı, lüks villasının yenilenmesi için işçilerle 1,5 milyon TL üzerinde bir anlaşma yaptı.

İddiaya göre, Ferman Toprak, tadilat işçilerine önce anlaştıkları 1,5 milyon lira yerine 800 bin lira ödeyeceğini söyledi. Oluşan anlaşmazlık sonucunda, Toprak ve  beraberindekilerin, işçilere sopalar ve yumruklarla saldırdığı iddia edildi.

Canımızı Zor Kurtardık

Saldırıya uğradığını belirten işçilerden biri “Yanındakiler arabayla inip silah çekti. Toprak da silahın kabzasıyla vurdu.” dedi. Başka bir işçi ise “Silahını çekmişsen vur o zaman dedim. Silahın kabzasıyla vurdu. Canımızı zor kurtardık. Arkadaşımı da dövdü” şeklinde konuştu.

Saldırıya uğrayan işçiler durumu polise bildirdi ve şikayetçi oldu. İşçiler hastaneye kaldırılırken, olay yerine gelen polis ekipleri Ferman Toprak’ı gözaltına aldı.

Ferman Toprak Kimdir?

Ferman Toprak, 30 Ocak 1975 tarihinde Adana’da doğmuş Türk halk müziği sanatçısıdır. Babası Adıyaman’ın Bezik, annesi Şanlıurfa’nın İzol aşiretindendir. İlkokul, ortaokul ve liseyi Adana’da tamamladı. 1995 yılında Ankara Üniversitesi Dil Tarih ve Coğrafya Fakültesi’ni kazandı. Ancak eğitimini yarıda bırakarak müzik hayatına devam etmek için İstanbul’a taşındı.

1997 yılında “Böyle Giderse / Kurşunlara Geleyim” adlı ilk albümünü çıkaran Ferman Toprak, bu albümle büyük bir çıkış yakaladı. Ardından çıkardığı “Hayatı Tespih Yapmışım”, “İçimden Bir Fısıltı”, “Kıskanırım”, “Yalan” gibi albümler de büyük beğeni topladı.

Ferman Toprak, Türk halk müziğindeki kendine özgü tarzıyla dikkat çeken bir sanatçıdır. Şarkılarında aşk, ayrılık, hasret gibi temaları işleyen Toprak, güçlü sesi ve etkileyici sahne performansıyla dinleyicileri kendine hayran bırakıyor.

Ferman Toprak, 2017 yılında Hilal Öztürk ile evlendi. Çiftin bir çocuğu var.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tiyatro, sinema ve müzik dünyasına
Sıradaki Haber Tiyatro Ve Sinemanın Usta İsmi Ayla Algan Hayatını Kaybetti