var galleryTemplate = 3;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

AK Parti Belediye Başkan Adaylarını Duyurdu: Kastamonu’da Tahsin Babaş Resmen Aday Oldu

AK Parti yerel seçimler öncesinde 26 ilde belediye başkan adaylarını duyurdu. AK Parti, Kastamonu ilinde belediye başkan adayı olarak Tahsin Babaş’ı aday olarak seçti.

AK Parti yerel seçimler

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, bugün saat 14.00’da Kastamonu ve 25 ilin belediye başkan adaylarını açıkladı. Erdoğan, Kastamonu Belediye Başkanı adaylarının önceki dönem Belediye Başkanı Tahsin Babaş seçildiğini resmen duyurdu.

Kastamonu belediye başkan adayı olarak seçilen Tahsin Babaş’tan ilk açıklama geldi. Tahsin Babaş açıklamalarında;

“Değerli Kastamonulu hemşehrilerim, kıymetli yol ve dava arkadaşlarım;

Sizlerin teveccühü, AK Parti Genel Merkezimizin takdiri ve Cumhurbaşkanımız, liderimiz Sn. Recep Tayyip Erdoğan’ın olurlarıyla 31 Mart 2024’te gerçekleşecek yerel seçim için AK Parti Kastamonu Belediye Başkan Adaylığı sürecimiz resmen başlamış bulunmaktadır.

İcraat ve hizmet siyasetimizin temelini teşkil eden yerel yönetimlerde yeni bir destan yazmak için kollarımızı sıvadık, Türkiye Yüzyılı Şehirleri İçin Hazırız Kararlıyız.

Şehrimizin ve insanımızın sorun ve taleplerinin her zaman olduğu gibi bugün de farkındayız. Sözümüz sözdür; 30 yıllık belediyecilik tecrübemiz ve Türkiye Yüzyılının heyecanıyla Kastamonu’muza yeni bir soluk getireceğiz.

Çıktığımız bu yolda Allah’ın izni, Kastamonu’nun desteğiyle hep birlikte zafere ulaşacağız. Çünkü inanıyoruz ki; Kastamonu Bilir, Gerçek Belediyecilik AK Parti’dir.” söyledi.

YORUMLAR

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

AK Parti Kastamonu Milletvekili Fatma
Sıradaki Haber Ekmekci’den Taş Mektep MTAL Ziyareti