var galleryTemplate = 3;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Ünlü Oryantal Tanyeli Kimdir, Gel Konuşalım Tanyeli Hastalığını Açıkladı

Türkiye’nin en ünlü oryantallerinden Tanyeli, geçtiğimiz yaz aylarında geçirdiği hastalığa dair açıklamalarda bulundu. TV8 ekranlarındaki Gel Konuşalım programına konuk olan Tanyeli hakkında merak edilenleri bu yazımızda yazdık.

Türkiye’nin en ünlü oryantallerinden

Oryantal olarak ülkemizde bilinen ve ünlenen Tanyeli, Gel Konuşalım programında hastalığını açıkladı ve o anları programda gözyaşlarına boğularak anlattı. Gerçek ismi Öznur Kral olan Tanyeli hakkında merak edilenleri bu yazımızda sizlerle. TV8 ekranlarında gündüz kuşağı magazin programı olan Gel Konuşalım’da konuşan Öznur Kral, hastalığına ait detayları açıkladı.

Tanyeli’nin programda açıkladığı hastalığına dair detaylarına göre, Geçen yaz aylarında pankreas kanseri teşhisi konulan Tanyeli, Küba’da başlayan tedavisine İstanbul’da özel bir hastanede devam ettiğini ve o anları programda gözyaşları eşliğinde anlattı.

Oryantal Tanyeli, Öznur Kral Kimdir ?

1972 yılında İzmir’de doğan henüz iki yaşındayken anne ve babası boşanan Tanyeli çocukluk yıllarını Çocuk Esirgeme Kurumu’nda geçirip, çocuk yaşta yaptığı evlilik yüzünden de çocuk yaşta anne olmak zorunda kaldı. Daha önce bir evlilik daha yapan Tanyeli ikinci evliliğini 2014 yılında işadamı İlker Sünnili ile yaptı. 1996 yılında Sydney, Avustralya’ya taşınan ünlü oryantal hâlâ orada yaşamaya devam etmektedir. Geçtiğimiz günlerde ülkeye dönerek Gel Benimle programına konuk olan Tanyeli ekran karşısında seyirciler ile buluştu.

Gözyaşları İçinde Anlattı

Öznur Kral hastalığına dair o anları Gel Konuşalım programında ekran karşısında paylaştı. İşte o anlara ait görüntüler sizlerle.