var galleryTemplate = 3;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

İş Bankası’ndan 27.500 TL’lik yeni emekli paketi

İş Bankası’nın emeklilere özel olarak hazırlamış olduğu emekli paketi bir çok kişi tarafından yakından takip ediliyor.

İş Bankası’nın emeklilere özel

Ülkemizde bir çok farklı banka tarafından emeklilere yeni ödeme paketleri duyuruldu. Maaşını bankalara taşıyan emeklilere yönelik yapılan promosyon ve ödeme seçenekleri ile emekliler rahatlamış durumda. Son gelen bilgilere göre, emekliler için yapılan çalışma 27,500 Lira ile İş Bankasından geldi.

İş Bankasından Emeklilere Müjde!

İş Bankası’nın devreye sokmuş olduğu emekli paketi işle emekli müşteriler ödemli bir ödemeyi hesaplarında görebilmektedirler. İş Bankası emekli paketinin ilk aşaması emekli maaş promosyonu ile oluşuyor. Bu maaş promosyonunda İş Bankası’nın aktif tarifesi üzerinden ödeme yapılıyor. Bu çerçevede emekli maaşını İş Bankası’na taşıyan ve 3 yıl boyunca da bir başka bankaya geçmeme sözü veren emeklilere 7.500 TL emekli maaş promosyonu ödemesi yapılıyor. Esasında emeklilere yapılan bu ödemeler çeşitli maaş aralıklarına göre değişiyor ama en düşük emekli maaşı 10.000 TL olunca bu fark kalmadı. Tüm emekliler aynı tutarda emekli maaş promosyonu almaya başladılar.

  • İş Bankası emekli paketi kapsamında emekli maaş müşterilerine 7.500 TL maaş promosyonu ve 20.000 TL ihtiyaç kredisi olmak üzere toplamda 27.500 TL ödeme yapılmaktadır.