var galleryTemplate = 3;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Kastamonu İftar Çadırı Nerede Kurulacak ? 2024 Ramazan Çadırları

Ramazan ayının gelmesine günler kala Kastamonu halkının en çok merak ettiği soruları bu yazımızda sizler için yazdık.

Ramazan ayının gelmesine günler

Kastamonu’da ramazan iftar çadırlarının nerede kurulacağını tüm Kastamonu halkı merak etmektedir. İnternette sıkça araştırılan konuların başında gelen ”Kastamonu İftar Çadırı nerede kurulacak?” sorusunu bu yazımızda sizler için cevaplandırdık.

Ramazan ayının gelmesine günler kala merak edilen soruları sizler için yazdık. Kastamonu Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıllarda ramazan aylarında kurulan geleneksel iftar sofraları bu yıl da Kuzeykent Mahallesi’nde kurulacağı duyuruldu. Kastamonu belediyesi tarafından her sene ramazan ayında düzenli olarak kurulan iftar çadırları bu yıl da her zamanki gibi kurulacağı duyuruldu.

Kuzeykent Mahallesi Kapalı Pazar Alanında kurulacak olan ramazan sofraları için hayırseverlerin kayıtları da belediye tarafından alınmaya başladı. Belediye tarafından organize edilen iftar çadırlarına destek olmak isteyenler aşağıdaki irtibat numarasından ulaşıp yardım yapabilirler.

Kastamonu Belediyesi tarafından duyurulan iletişim bilgileri şu şekilde:

Metin Ekici 0 (542) 280 56 40, Fırat Küçükoğlu 0 (541) 212 50 37, Emin Tuzsuz 0 (530) 115 95 10, Taner Alikavas 0 (538) 328 24 00.