var galleryTemplate = 3;
Ana Sayfa Arama Galeri Video Yazarlar
Yayın/Gazete
Yayınlar
Kategoriler
Servisler
Nöbetçi Eczaneler Sayfası Nöbetçi Eczaneler Hava Durumu Namaz Vakitleri Gazeteler Puan Durumu
WhatsApp
Sosyal Medya
Uygulamamızı İndir

Oylama Başladı! Kurtlar Vadisi Pusu En İyi Bölümler Derlemesi

Ülke tarihinin gelmiş geçmiş en iyi dizileri arasında gösterilen Kurtlar Vadisi Pusu hakkında kullanıcı oyları ile derlenen en iyi bölümleri bu yazımızda yazdık.

Ülke tarihinin gelmiş geçmiş

Ülke tarihinin gelmiş geçmiş en iyi dizisi olarak adlandırılan ”Kurtlar Vadisi Pusu” dizisinin en iyi bölümleri bu yazımızda sizlerin oyu ile belirleniyor. Kullanıcı ve izleyicilerin oyları ile derlenen bu sahneler sonrasında Kurtlar Vadisi dizisinin yapımcısından bir açıklama bekleniyor. Geçtiğimiz aylarda dizinin tekrardan online dizi izleme platformları ile yayına geleceği haberleri sonrasında dizi severler iyice heveslenmişti. Yazımızın devamında Kurtlar Vadisi dizisinin en iyi sahnelerini sizlerin oylarına sunuyoruz. Kazanan Kurtlar Vadisi sahnesini online olarak bu yazımızın devamında yayınlayacağız.

En iyi Kurtlar Vadisi Sahnesini Siz Seçin

Kurtlar Vadisi dizisinin en iyi bölümlerini bu yazımızın altında sizin oylarınıza sunuyoruz. Oylama sonucunda 24 saat içinde en çok oy alan o sahneyi güncel olarak HD kalitesinde donmadan yayınlayacağız. En çok beğendiğiniz sahneleri numaraları ile birlikte yoruma yazın. İşte oylamaya sunulan o sahneler;

  1. Çakır’ın Ölüm Sahnesi

      2. Bir Gecede Altı Babayı Öldürmesi Beni Rahatsız Etti

      3. Polat ve Aslan Akbey Tartışması

       4. Memati Abdülhey ve Erhan Torbacıları Kaldırıyor

       5.  Çakır Halit’i Davet Ediyor